AMiO Sada houbiček na leštění autolaků

Kód: AM02647
Neohodnoceno
Značka: AMiO
198 Kč 163,64 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

 AMiO Sada houbiček na leštění autolaků

8 leštících houbiček 80mm + leštící kožešina + kotouč na suchý zip + adaptér
Sada leštících houbiček a hlavice s adaptérem, vyleštíte lak v autě i z těžko dostupných míst!

Sada má houby různé tvrdosti a struktury, což vám umožní provádět všechny fáze leštění.

Houby se připevňují suchým zipem na disk, který je součástí sady, který můžete pohodlně nainstalovat do vaší vrtačky, šroubováku nebo lešticího zařízení.

Vlastnosti setu:
Sada leštících houbiček fi 80mm
Houby různé tvrdosti a struktury, vysoká účinnost leštění - možnost vybrat optimální houbu pro daný úkol (typ použitého leštícího prostředku, způsob leštění, tvar leštěného povrchu, stupeň poškození / poškrábání laku)
Připevňuje se suchým zipem k hlavě tlumící nárazy, která je součástí sady
Rychlá a snadná montáž tlumicí hlavy na vrtačku, šroubovák nebo leštičku pomocí univerzálního adaptéru M14, který je součástí sady.

Každý kartáč / houba má jinou tvrdost a tloušťku, díky čemuž je vhodný pro čištění jiného typu povrchu. Níže uvádíme seznam s příkladem použití každého z nich

Černá - měkká houba. Používá se pro dokončovací leštění, dodává laku lesk a plnou barvu.
Modrá - měkká houba pro dokončovací leštění. Je nepostradatelný pro odstranění hologramového efektu vyplývajícího z počátečního leštění a lesku, a to i na tmavých barvách.
Červená - díky své struktuře je ideální pro práci s lešticími produkty se střední abrazivní silou. Odstraňuje vady laku a poskytuje dobrý vzhled. Roztírá leštící pastu a snižuje zbytky před leštěním
Oranžová - pro leštění všech lakovaných povrchů. Perfektně se hodí s laky ve vysokém lesku, UV laky, minerálními materiály nebo akrylovým sklem. Perfektní pro leštění efektu tzv pomerančová kůra a leštění do vysokého lesku.
Oranžová - slouží k nanášení a předleštění laku. Zlepšuje abrazivní vlastnosti agresivních leštících přípravků.
Kožešina - Zvláště se doporučuje pro odstranění největších škrábanců a defektů lakového povlaku. Charakteristickým znakem leštícího kožíšku je minimalizace rizika přehřátí leště